PSM II st. INSTRUMENTALISTYKA I RYTMIKA

 

PSM II st. instrumentalistyka klasa I A

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

Kształcenie sł. 125

 

Kształcenie sł. 125

   

16.25 – 17.10

Zasady muzyki 125

       

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Orkiestra symf aula

     

18.10 – 18.55

Chór żeński

Orkiestra sm

     

19.00 – 19.45

Chór żeński

Orkiestra sm

     

19.45 – 20.30

         

PSM II st. instrumentalistyka klasa I B

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

         

16.25 – 17.10

   

Kształcenie sł. 123

 

Kształcenie sł. 123

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Orkiestra symf aula

Zasady muzyki 125

   

18.10 – 18.55

Chór żeński

Orkiestra sm

     

19.00 – 19.45

Chór żeński

Orkiestra sm

     

19.45 – 20.30

         

PSM II st. instrumentalistyka/rytmika klasa II A

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

Improwizacja

 

Improwizacja

Kształcenie sł.125

 

16.25 – 17.10

Technika ruchu 224

   

Zasady muzyki 125

 

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Kształcenie sł. 125

Rytmika 224

Literatura muz 126

 

18.10 – 18.55

Chór żeński

   

Zespół rytmiki 224

 

19.00 – 19.45

Chór żeński

Literatura muz 126

 

Rytmika 124

 

19.45 – 20.30

         

PSM II st. instrumentalistyka klasa II B

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

 

Literatura muz 122

     

16.25 – 17.10

 

Kształcenie sł. 123

     

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Orkiestra symf aula

 

Literatura muz. 122

 

18.10 – 18.55

Chór żeński

Orkiestra sm/Zespół dęty

s. kam. parter

 

Kształcenie sł. 123

 

19.00 – 19.45

Chór żeński

Orkiestra sm/ Zespół dęty

s. kam. parter

 

Zasady muzyki 125

 

19.45 – 20.30

         

PSM II st. instrumentalistyka/rytmika klasa III A

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

 

Harmonia 126

 

Rytmika  224

Kształcenie sł. 123

16.25 – 17.10

Kształcenie sł. 123

Historia muzyki 126

 

Improwizacja

Historia muzyki 126

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Orkiestra symf/ aula

Technika ruchu 124

   

Harmonia 126

18.10 – 18.55

Chór żeński

Orkiestra sm/Zespół dęty

s. kam. parter / Rytmika 124

 

Zespół rytmiczny 224

 

19.00 – 19.45

Chór żeński

Orkiestra sm/ Zespół dęty

s. kam. parter

     

19.45 – 20.30

         

PSM II st. instrumentalistyka klasa III B

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

 

Kształcenie sł. 123

   

Harmonia 126

16.25 – 17.10

 

Historia muzyki 126

   

Historia muzyki 126

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Orkiestra symf aula

     

18.10 – 18.55

Chór żeński

Orkiestra sm/Zespół dęty s. kam. parter

 

Harmonia 126

 

19.00 – 19.45

Chór żeński

Orkiestra sm/ Zespół dęty s. kam. parter

 

Kształcenie sł. 123

 

19.45 – 20.30

         

 PSM II st. instrumentalistyka/rytmika klasa IV

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

15.35 – 16.20

Kształcenie sł. 123

 

Formy muz 222

Improwizacja

 

16.25 – 17.10

Historia muzyki 122

 

Formy muz 222

Improwizacja

 

17.20 – 18.05

Chór mieszany aula

Orkiestra symf aula

   

Historia muzyki 122

18.10 – 18.55

Chór żeński

Orkiestra sm/

Zespół dęty/ s. kam. parter

Technika ruchu 224

Kształcenie sł. 123

Zespół rytmiczny 224

Harmonia 126

19.00 – 19.45

Chór żeński

Orkiestra sm /

Zespół dęty / s. kam. parter

Rytmika 224

Harmonia 126

Rytmika 224

 

19.45 – 20.30

         

 PSM II st. instrumentalistyka/rytmika klasa V

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14:45-15:30

Improwizacja

       

15.35 – 16.20

Historia muzyki  122

Kształcenie sł. 125

 

Harmonia  126

 

16.25 – 17.10

 

Historia opery  122

Rytmika  224

Historia muzyki  122

 

17.20 – 18.05

Formy muz 222

Harmonia 126

 

Kształcenie sł. 125

 

18.10 – 18.55

Formy muz 222

Zespół dęty

 s. kam.parter

 

Zespół rytmiczny 224

Rytmika  224

19.00 – 19.45

 

Zespół dęty

 s. kam.parter

   

Improwizacja

19.45 – 20.30

         

PSM II st. instrumentalistyka/rytmika klasa VI

Dzień tygodnia

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

14.45 – 15.30

   

Improwizacja

 

Improwizacja

15.35 – 16.20

   

Kształcenie sł. 123

Kształcenie sł. 123

Metodyka  222

16.25 – 17.10

   

Historia muz  126

Historia muz 126

 

17.20 – 18.05

     

Rytmika  224

 

18.10 – 18.55

Improwizacja

 

Metodyka   223

Zespół rytmiczny 224

 

19.00 – 19.45

Rytmika 224

       

19.45 – 20.30

Improwizacja

       


UWAGA!

Chór dla specjalności rytmika obowiązuje uczniów klasy I i II PSM II st.