Osiągnięcia uczniów i pedagogów

Rok Szkolny 2015/2016

 

VII Ogólnopolski Konkurs Skrzypcowy "Mistrz Literatury Dziecięcej Oskar Rieding" - Warszawa 15-19.06.2016

Emilia Kotowicz (skrzypce) - uczennica pani Danuty Tywoniak

Laureat V nagrody w II grupieI

XI Ogólnopolski Festiwal "Zakręcone Fleciki"- Rybnik 21.05.2016

Karolina Petela (flet) - uczennica pani Beaty Handrysik

II miejsce w grupie I

VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów - Chrzanów 20-21.05.2016

Emilia Kotowicz (skrzypce) - uczennica pani Danuty Tywoniak

II miejsce w grupie II

VII Chrzanowskie Spotkania Młodych Instrumentalistów - Chrzanów 20-21.05.2016

Wiktoria Boncel (skrzypce) - uczennica pani Danuty Tywoniak

II miejsce w grupie II

IV Konfrontacje Młodych Akordeonistów - Oława 18.05.2016

Żaneta Siwonia (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke

II miejsce w kat. I

II Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji - Trzciana
20-22.05.2016

Żaneta Siwonia (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke

wyróżnienie w grupie 2-kategoria: akordeon

II Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji - Trzciana
20-22.05.2016

Urszula Dziambor (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen

II miejsce w grupie 3- kategoria: akordeon

III Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych - Klarnet, Saksofon - Sosnowiec 11-14.05.2016

Martyna Regiewicz - uczennica pana Dariusza Kasperka

wyróżnienie

XXIII Muzyczne Prezentacje Młodych Skrzypków Szkół Muzycznych I stopnia - Bystrzyca Kłodzka 12.05.2016

Emilia Kotowicz - uczennica pani Danuty Tywoniak

II miejsce

X Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych - Płońsk 06-07.05.2016

Martyna Regiewicz - uczennica pana Dariusza Kasperka

III nagroda w grupie I Klarnet

XVII Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III szkół muzycznych I stopnia - Żywiec 05.05.2016

Wiktoria Boncel - uczennica pani Danuty Tywoniak

I miejsce 

III Śląski Festiwal Chórów Szkół Muzycznych I stopnia im. Józefa Świdra - Katowice 29.04.2016

Chór I stopnia pod dyrekcją Barbary Gajek-Kraski

II miejsce

najlepsze wykonanie utworu Józefa Świdra 

VI Olkuski Festiwal Skrzypcowy "mały violinista" - Olkusz 27.04.2016

Wiktoria Boncel - uczennica pani Danuty Tywoniak

III miejsce w grupie III 

IV Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy - Cieszyn 24-26.04.2016

Wiktoria Boncel - uczennica pani Danuty Tywoniak

II miejsce w kat. A 

I Międzyszkolny Konkurs Zespołów Kameralnych - Ruda Śląska 18-19.04.2016

Flawiana Zemła, Tomasz Oreł, Agata Weis - zepół kameralny pani Justyny Komorowskiej-Słodczyk

I miejsce 

XL Olimpiada Artystyczna - Warszawa 11-13.04.2016

Aleksandra Szyguła- uczennica pani Ewy Skibińskiej

tytuł laureata 

XL Olimpiada Artystyczna - Warszawa 11-13.04.2016

Aleksandra Kuźmińska- uczennica pani Eweliny Wilburg-Marzec

tytuł finalisty z wyróżnieniem 

XIV Międzynarodowy Konkurs Interpretacyjny w kategorii śpiew PRO BOHEMIA - Ostrawa 08-10.04.2016

Oliwia Mnich- uczennica pani Grażyny Bollin

wyróżnienie 

VII Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I st. i Baletowych Regionu Śląskiego - Katowice 15.03.2016

Zespół pani Anety Krzemien

wyróżnienie 

III Międzyszkolne Konfrontacje Wiolonczelowe - Będzin 14.03.2016

Antonina Krupińska- uczennica pani Janiny Nabe-Dużej

wyróżnienie 

XL Olimpiada Artystyczna - Bytom 8-9.02.2016

Aleksandra Szyguła- uczennica pani Ewy Skibińskiej

kwalifikacja do ogólnopolskich 

XL Olimpiada Artystyczna - Bytom 8-9.02.2016

Aleksandra Kuźmińska- uczennica pani Eweliny Wilburg-Marzec

wyróżnienie za przedstawienie tematu własnego podczas eliminacji okręgowych
kwalifikacja do ogólnopolskich
 

Makroregionalne Przesłuchania klasy fletu 02-03.02.2016

Flawiana Zemła- uczennica pani Beaty Handrysik wyróżnienie

Makroregionalne Przesłuchania klasy wiolonczeli 29.01.2016

Michał Koziński- uczeń pani Bogny Szwajger wyróżnienie

III Konkurs Muzyki Akordeonowej "Tremolando"- Kluczbork 27.01.2016

Urszula Dziambor (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen

II Miejsce

Antonina Wawrzak (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen

III Miejsce

Żaneta Siwonia (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke

wyróżnienie

Makroregionalne Przesłuchania klasy śpiewu 26-27.01.2016

Bartłomiej Wolniewicz - uczeń pani Małgorzaty Chmaj wyróżnienie

Makroregionalne Przesłuchania klasy śpiewu 26-27.01.2016

Karol Mijas - uczeń pani Małgorzaty Strąg wyróżnienie

IX Mikołajkowy Konkurs Gitarowy - Rybnik 05.12.2015

Zuzanna Zych (gitara) - uczennica pani Marzenny Więcaszek III Miejsce w grupie III

XIII Prezentacje Muzyki Akordeonowej "Harmonia Viva" - Wrocław 4-5.12.2015

Urszula Dziambor (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen III Miejsce