Osiągnięcia uczniów i pedagogów

Rok Szkolny 2014/2015

 

XXV Lubelski Przegląd Akordeonowy uczniów szkół muzycznych I i II st. - Lublin 31.05.2015

Żaneta Siwonia (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke I Miejsce

 

III Konfrontacje Młodych Akordeonistów - Oława 30.05.2015

Oliwia Wlach (flet) - uczennica pani Beaty Handrysik Wyróżnienie

 

III Konfrontacje Młodych Akordeonistów - Oława 30.05.2015

Antonina Krupińska (wiolonczela) - uczennica pani Janiny Nabe-Dużej

Wyróżnienie I stopnia

Magdalena Pyzik (wiolonczela) - uczennica pani Janiny Nabe-Dużej

Wyróżnienie I stopnia

 

III Konfrontacje Młodych Akordeonistów - Oława 20.05.2015

Urszula Dziambor (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen

III miejsce
w kategorii II

Kwartet:
Antonina Wawrzak
Urszula Dziambor
Alicja Kochel
Zuzanna Stachura
 - przygotowany przez panią Liliannę Bochen

II miejsce
w kategorii III

 

XVI Konkurs Skrzypcowy dla uczniów klas II i III szkół muzycznych I stopnia. -  Żywiec 07.05.2015

Emilia Kotowicz  (skrzypce) - uczennica pani Danuty Tywoniak II miejsce

 

Polsko-niemiecki Konkurs Pianistyczny „Młode Talenty” - Szczecin 07-10.05.2015

Maciej Kaczor  (fortepian) - uczeń pana Pawła Staszczyszyna Wyróżnienie

 

Międzyszkolny Konkurs Kształcenia Słuchu szkół muzycznych I st. – Jastrzębie Zdrój

Maciej Kaczor  - uczeń pani Barbary Gajek-Kraski Wyróżnienie
Tomasz Skrzypiec  - uczeń pani Beaty Dyllus-Rorot Wyróżnienie

 

VI Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych Szkół Muzycznych I st. „Od duetu do nonetu” - Olesno 22.04.2015

Kwartet:
Antonina Wawrzak
Urszula Dziambor
Alicja Kochel
Zuzanna Stachura
 - przygotowany przez panią Liliannę Bochen

II miejsce
w kategorii II

 

XXXIX Olimpiada Artystyczna 13-15.04.2015

Jan Paweł Przegendza - uczeń pani Ewy Skibińskiej Finalista z wyróżnieniem

 

VII Turniej Młodych Akordeonistów - Oleśnica 25.03.2015

Żaneta Siwonia (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke I miejsce 
Małgorzata Dziadek (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke II miejsce 
Maciej Nawrot (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke Wyróżnienie 

 

X Ogólnopolski Konkurs Wokalny im. L. Różyckiego - Gliwice 26-28.03.2015

Volha Tsiarentsyeva (sopran) - uczennica pani Małgorzaty Strąg Wyróżnienie 

 

VI Przegląd Zespołów Rytmiki Szkół Muzycznych I stopnia i Baletowych Regionu Śląskiego 17.03.2015

Zespół rytmiki  przgotowany przez panią Beatę Dyllus-Rorot Wyróżnienie 

 

II Śląski Festiwal Szkół Muzycznych II Stopnia im Józefa Świdra - Katowice 13.03.2015

Chór mieszany  pod dyrekcją pani Barbary Gajek-Kraski Grand Prix "Cantus" 

 

VIII Ogólnopolski Konkurs Solfeżowy dla uczniów szkół muzycznych II st. w Bielsku-Białej 06-08.03.2015

Jan Paweł Przegendza - uczeń pani Lucyny Łozińskiej Wyróżnienie

 

II Śląski Festiwal Szkół Muzycznych I Stopnia im Józefa Świdra - Katowice 06.01.2015

Chór dziecięcy  pod dyrekcją pani Barbary Gajek-Kraski II miejsce 

 

Makroregionalne Przesłuchania klasy gitary 09.12.2014

Zuzanna Zych (gitara) - uczennica pani Marzenny Więcaszek Kwalifikacja do ogólnopolskich 

 

Makroregionalne Przesłuchania klasy akordeonu  09.12.2014

Antonina Wawrzak (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen Kwalifikacja do ogólnopolskich 
Urszula Dziambor (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen Kwalifikacja do ogólnopolskich 

VIII Mikołajkowy Konkurs Gitarowy dla Dzieci - Rybnik 06.12.2014

Patrycja Słodyczka (gitara) - uczennica pana Jana Pająka Wyróżnienie w grupie III 

 

Ogólnopolskie Przesłuchania klasy fletu 03.12.2014

Wiktoria Simlat (flet) - uczennica pani Beaty Handrysik Kwalifikacja 

 

Makroregionalne Przesłuchania klasy fletu 03.12.2014

Laura Iwaniuk (flet) - uczennica pani Małgorzaty Tyszer Kwalifikacja do ogólnopolskich 
Oliwia Wlach (flet) - uczennica pani Beaty Handrysik Kwalifikacja do ogólnopolskich 

 

Wojewódzki Konkurs Akordeonowy Uczniów Szkół Muzycznych I i II st. - Racibórz 27.11.2014

Żaneta Siwonia (akordeon) - uczennica pani Joanny Walke II Miejsce
Magdalena Oko (akordeonu) - uczennica pani Lilianny Bochen III Miejsce
Antonina Wawrzak (akordeon) - uczennica pani Lilianny Bochen Wyróżnienie

 

II Ogólnopolski Konkurs Fletowy „SYRINX” – Kędzierzyn-Koźle 25.11.2014

Oliwia Wlach (flet) - uczennica pani Beaty Handrysik Wyróżnienie